Брелок / підставка ідеально підійде під усі представлені в нашому магазині японські та індійські аромапалички.
Будь ласка, не судіть лише побачивши слово «кістка» і дочитайте цю статтю до кінця.
Автентичний брелок ручної роботи з натуральної кістки гімалайського яка, що поєднує в собі функції зручної та портативної підставки під аромапалички.
Життя жителів високих гір у Непалі дуже тісно пов’язане і взаємопереплетене з такою чудовою і величною твариною, як гімалайський Як.
Самки яка вже багато століть є годувальницями всіх гімалайських племен та народностей, забезпечуючи людей молоком, маслом та сиром, які є одними з основних продуктів харчування в раціоні горян. Самці ж використовуються як в’ючні та орні тварини, на яких місцеві жителі обробляють свої мізерні землі та перевозять товари через великий гімалайський хребет до Тибету та назад.
На території всіх Гімалаїв як шанується як священна тварина, від якої багато в чому залежить життя людей у цьому регіоні. Тому вбивство яків негласно заборонено, та й самим людям ніколи б не спало на думку навмисне вбити одного з членів своєї сім’ї, яким, по суті, і є як.
Але після природної смерті яка від старості, нещасного випадку чи хвороб, жоден грам його тіла не пропадає задарма. У таких суворих умовах шерсть, шкіра, м’ясо і кістка цінуються дорожче за золото, від якого особливої користі в горах не знайдеш.
Нашій цивілізації варто було б повчитися тому, як можна жити в гармонії з природою, без необхідності застосовувати насильство і як треба з вдячністю і до останньої порошинки використовувати ресурси, якими нас так щедро обдаровує природа.
Представлені тут брелоки виготовлені саме з таких кісток, які майстри скуповують у гімалайських селах і роблять із них всілякі вироби та витвори мистецтва.
Тому при виробництві даних брелоків не постраждав і не помер насильницькою смертю жоден як.
Цікавий факт, що самок яка називають Наками, тому ячого сиру, масла та молока по суті своїй існувати в природі не може. Правильно називати ці продукти начим сиром, маслом та молоком.
Ну і наостанок залишимо тут відомий у вузьких колах непало-український міні-анекдот:
— Куме, ви ж були у Непалі?
— Ну, був!
— А ви там яка бачили?
— Ну, бачив!
— Ну і як той як?
— Ну як? Як як як)))
А чи любите ви яків так як любимо їх ми?! ))
Анна –
Такое оригинальное решение: и брелок и подставка под благовония, класс!) функциональность в одном предмете!) молодцы, ребята)