Про нас

Передісторія та мета

«Тиша – мова Бога, все інше – поганий переклад…”

Румі

…Намасте, друзі! Дозвольте розповісти вам невелику історію про наш шлях...

Ми два брати, понад 16 років подорожуємо по всьому світу, насамперед країнами Азії. Скільки пам’ятаємо, нас завжди притягували до себе культура, традиції, духовні та філософські вчення даного регіону. З плином років це захоплення переросло в щось більше, ніж простий поверховий інтерес. Схід став частиною нашого життя та душі.

Проживши більшу частину свідомого життя в Азії, просто неможливо обминути тему її ароматів, якими наповнена кожна її вуличка і куточок — від густих ароматів всіляких пахощів і тибетських трав, до запаху пряних спецій та сандалу.

Так, цілком природним шляхом, ми прийшли у світ ароматів, ефірних олій та пахощів, яких в Азії існує багато тисяч видів від сотень провідних компаній та домашніх виробництв.

Саме це і є основною проблемою при їх виборі, тому що серед безмежної кількості пропозицій неймовірно складно знайти якісні, натуральні пахощі ручної роботи, які також мали б унікальний і гармонійний аромат.

З часом і набутим досвідом до нас прийшло більш глибоке розуміння та відчуття відмінностей ароматів, якими ми б хотіли поділитися з вами. Таким чином і народилася ідея створення ANANDA INCENSE, в якій ми зібрали колекцію найкращих на та найбільш виразних традиційних пахощів з різних куточків нашої планети.

Наша мета проста і лаконічна – створити бренд найкращих традиційних пахощів та супутніх товарів; місце, в якому кожен товар бездоганний і неповторний; простір, де кожен відчуває тепло та затишок, атмосферу любові, щирості та повної довіри.

Філософія проекту

Наша філософія гранично проста і складається лише з трьох тез.

Ми пропонуємо:

— продукцію, виготовлену тільки з високоякісних та екологічно чистих природних матеріалів;

— унікальні товари та пахощі, що володіють неповторним ароматом та гармонією кожної аромакомпозиції;

— естетично приємний продукт і дружній і сервіс, в які вкладено багато любові, уваги та натхнення.

Що таке ANANDA?

Ананда (санскрит: आनन्द) буквально означає блаженство чи щастя. Чиста радість, насолода, задоволення, які ніяк не пов’язані з уявленнями про матерію. Ананда — це екстаз повної свободи, який душа переживає, свідомо виходячи за межі проявленого світу. Ананда є однією з 3 якісних характеристик природного та первовічного стану кожної душі, які звучать на санскриті як Сат Чит Ананда — вічне буття, повне знання та безмежне щастя.

Давайте знайомитись!

— Всім привіт. Мене звати Антон. І я аромаголік.

— Поплескаємо Антону!

Я ідейний натхненник і один із засновників ANANDA INCENSE. Керую всіма творчими і виробничими процесами, невиліковний перфекціоніст та естетоман.

На материковій Європі буває дуже рідко, постійно подорожую і досліджую нашу планету. Знаходжу найкращі фермерські господарства по всьому світу, які надають нам найякіснішу сировину та продукцію для створення ваших улюблених пахощів.

ANANDA INCENSE – моя віддушина та захоплення. Але якщо говорити про основну діяльність, то я професійний тревел-фотограф і засновник проекту PHOTO-TRAVEL.COM. Всі книги, листівки та пахощі на цьому сайті оформлені моїми фото.

Маю колосальний досвід організації гірських турів та експедицій будь-якої складності, пройшов більше 9000 км пішки по високогір’ю Гімалаїв, за останню дюжину років змінив понад 1000 унікальних місць ночівлі. З безлічі нагород та виставок можна виділити перше місце в конкурсі IMS Best Mountain Photo of the Year 2017 (найкращий фотограф гір року) та першу офіційну експозицію фотографій людини (моїх зіркових пейзажів) спільно з фотографіями далекого космосу орбітального телескопа Hubble / NASA (“Відкритий простір”, 2013). Співпрацюю з такими відомими агентствами, виданнями та компаніями як Apple, National Geographic, Asus, Meizu, Yahoo, Discovery, BBC, The Guardian, The Telegraph, Daily Mail тощо.

Офіційний інстаграм Галерея фотографій

Вітаю! Мене звати Ян.

Більшу частину свідомого життя, трудової та творчої діяльності працюю у сфері подарункової та сувенірної продукції. Проект “Ananda Incense” є логічним її продовженням.

Приємно отримувати подарунки, ще приємніше їх дарувати та створювати. Дотримуюсь цього постулату по життю.

Наші партнери

Меню